Trixie Mata z silikonu do pieczenia przekąsek 38x28cm kości

Trixie Mata z silikonu do pieczenia przekąsek 38x28cm kości
Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt.
TX-34989
50.08 PLN 47.58 PLN
Wysyłamy od 1 do 3 dni
Najniższa cena z 30 dni:
47.57 PLN

Coraz więcej opiekunów psów lubi samodzielnie przygotowywać pyszne przekąski dla swoich pupili. Jest to uroczy sposób na wyrażenie miłości do zwierzaka. Dzięki macie do pieczenia na przekąski dla psów nie jest to takie trudne, ponieważ mata nie przywiera i jest bardzo łatwa w użyciu. Jest ona oczywiście całkowicie neutralna pod względem smaku i zapachu, a także wolna od BPA – dzięki czemu doskonale nadaje się do przygotowywania produktów spożywczych.

Warto jeszcze wspomnieć, że matę do pieczenia w kształcie kości na przekąski dla psów możesz bezproblemowo przekształcić w matę do lizania, na której będziesz podawać swojemu psu krem z łososia, pasty mięsne i inne podobne smakołyki. Aby zapewnić wysoki poziom przydatności na co dzień, po użyciu można ją po prostu umyć w zmywarce. Jeśli mata do pieczenia nie jest aktualnie używana, możesz ją złożyć i przechowywać, aby zaoszczędzić miejsce. Kiedy przygotujesz pierwsze kości na przekąskę dla swojego ukochanego pieska?

Trixie mata do pieczenia przysmaków dla psów "w kości"

Świetna mata do pieczenia do przygotowywania przekąsek dla psów.Łatwa obsługa: nieprzywierająca.Optymalne zastosowanie w produktach spożywczych: neutralna pod względem smaku i zapachu.Łatwa do przechowywania: można ją złożyć. Wszechstronna: nadaje się również jako mata do lizania, można ją zamrażać.Nieszkodliwa: bez BPA .Rozmiar przysmaków: kości 2 cm.

Odporność na temperaturę: od -40 do +230°C.

Kolor: żółty.

Materiał: silikon.

Wymiary:38x28cm.

Instrukcja czyszczenia: można myć w zmywarce do naczyń.