Akcesoria dla kotów

Akcesoria dla kotów ułatwiają dbanie o ich żywienie i bezpieczeństwo oraz dostarczają wiele radości.  Różnego rodzaju drapaki i tunele zaspokajają naturalną potrzebę drapania, jednocześnie sprawiając idealne miejsce do zabawy.

Obroże i smycze to idealne rozwiązanie dla kotów lubiących ucieczki. Dzięki nim każdy spacer będzie bezpieczny.

Obroże, smycze, adresówki

Prawidłowe karmienie i przechowywanie pożywienia kotów jest niewątpliwie jednym z najważniejszych czynników wpływających na kondycję naszych pupili.

Miski, pojemniki

Koty uwielbiają wylegiwać się w ciepłych i zacisznych miejscach. Idealnie sprawdzą się do tego celu różnego rodzaju legowiska oraz hamaki.

Legowiska

Koty uwielbiają wylegiwać się w ciepłych i zacisznych miejscach. Idealnie sprawdzą się do tego celu różnego rodzaju hamaki.

Hamaki

Koty uwielbiają wylegiwać się w ciepłych i zacisznych miejscach. Idealnie sprawdzą się do tego celu różnego rodzaju hamaki.

Koce

Ostrzenie pazurów jest dla kota bardzo istotną czynnością - w ten sposób pozbywa się on nie tylko rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznacza swoje ulubione miejsca.

Drapaki, tunele

Nagrobek będzie idealnym miejscem upamiętniającym, wspaniałe i  zdecydowanie za krótkie życie Twojego ukochanego pupila. 

Nagrobki dla zwierząt

Specjalny kształt transporterów i klatek przewidziany jest dla zwiększenia wygody i komfortu pupila w podróży.

Transportery, klatki, siatki

Różnego rodzaju ochraniacze, przyrządu do tresury czy dozowniki do lekarstw to tylko niektóre akcesoria ułatwiające dbanie o naszych pupili.

Pozostałe

Nowości