Ebi zabawka dla kota szalone ptaki z kocimiętką 11x7cm

Ebi zabawka dla kota szalone ptaki z kocimiętką 11x7cm
Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt.
402/437650
14.80 PLN 14.06 PLN
Wysyłamy w 24-48h
Najniższa cena z 30 dni:
14.06 PLN

Ebi Szalony ptak z kocimiętką

  • Miękki materiał
  • Zwiewne elementy imitujące pióra
  • Kocimiętka - wabiąca kota zapachem
  • "Trzaskające" wypełnienie
  • Zabawka z dzwoneczkiem

Nieduże zabawki o kształcie ptaszków, które doskonale nadają się do zabawy w polowanie. Wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, posiadają dodatkowe elementy, które mogą być bardzo atrakcyjne dla kota i prowokować go do zabawy. Ptaki mają skrzydła oraz ogony wykonane z delikatnego, zwiewnego materiału imitującego ptasie pióra, które poruszają się przy niewielkim ruchu powietrza. Niewątpliwie, takie elementy przyciągają uwagę kota, który staje się czujny i wiedziony naturalnym, myśliwskim instynktem.

Szalony ptak marki EBI to zabawka z kocimiętką, która dla wielu kotów stanowi niezwykłą atrakcję, oddziałując na nie swoim zapachem. Aromat kocimiętki przywabia koty, wpływa na ich zmysły, poprawia samopoczucie i zwiększa poziom zadowolenia. Wiele kotów reaguje na kocimiętkę tarzaniem się, oblizywaniem i miałczeniem.

Przywołujący do zabawy oraz zwiększający jej atrakcyjność jest także nieduży dzwoneczek, w który wyposażona została zabawka. Kot zainteresowany jego dźwiękiem będzie chętniej polował, co zwiększy ilość ruch w dziennej aktywności kota, przyczyniając się do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.

Wymiary: 11x7cm