Sanicat Strong Clumps bentonitowy żwirek dla kota baby powder zbrylający 10l

Sanicat Strong Clumps bentonitowy żwirek dla kota baby powder zbrylający 10l

Przeznaczenie: zbrylające

Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt.
SN-5418
57.20 PLN
Wysyłamy od 1 do 3 dni

Żwirek bentonitowy Sanicat to idealne rozwiązanie dla wymagających właścicieli kotów, jak i ich podopiecznych. Jest to pierwszy zbrylający, niepylący żwirek, który wykorzystuje aktywny tlen dla zapewnienia całkowitej dezynfekcji.

Sanicat Strong Clumps to żwirek wykonany z autentycznego bentonitu sodowego z Wyoming ze Stanów Zjednoczonych. Piasek z Wyoming ma doskonałą chłonność i szybką aglomerację (zbijanie się z bryłki). Sanicat zapewnia, że powstałe bryłki są najtwardsze, jakie może stworzyć żwirek. Naturalny bentonit natychmiast absorbuje nieprzyjemny zapach, dzięki czemu nie roznosi się on po pomieszczeniach. Żwirek jest bardzo delikatny dla kocich łapek. Dodatkowym atutem żwirku jest zapach pudru dla dzieci, który jest bardzo przyjemny dla ludzi, a zarazem jest akceptowalny przez czworonogi. Żwirek nie zawiera chemicznych środków antybakteryjnych, co zapewnia kotom pełne bezpieczeństwo.

Opakowanie jest wykonane z kartonu - w pełni biodegradowalne. Karton użyty do produkcji opakowania posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważone gospodarowanie zasobami naturalnymi.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA ŻWIRKU SANICAT

Kuwetę należy wypełnić żwirkiem na wysokość 5-6 cm. Raz dziennie należy usunąć odchody oraz zbrylony żwirek przy użyciu łopatki, następnie dopełnić kuwetę świeżym żwirkiem do zalecanego poziomu. Żwirek powinno się wyrzucać wraz z odpadami domowymi - nie nadaje się on do utylizacji w toalecie.