Trixie Drapak kartonowy dla kota liliowy okrągły z kocimiętką fi 45 x 10 cm

Trixie Drapak kartonowy dla kota liliowy okrągły z kocimiętką fi 45 x 10 cm

Przeznaczenie: kartonowe

Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt.
TX-48014
109.26 PLN 103.80 PLN
Wysyłamy od 1 do 3 dni
Najniższa cena z 30 dni:
103.80 PLN

Legowisko do drapania 2 w 1 z deską do drapania i powierzchnią do leżenia, wygodne zagłębienie do zwijania się w kłębek, z wytrzymałej tektury falistej, liliowa krawędź z kocim designem, opcjonalnie kocimiętka w zestawie

Mebel dla kota do jego dwóch ulubionych zajęć: Okrągłe legowisko łączy deskę do drapania wykonaną z litej tektury falistej z wygodną powierzchnią do leżenia i relaksu po skończonej pielęgnacji pazurów. W zagłębieniu legowiska Twój futrzany przyjaciel może się zwinąć w kłębek i odpocząć, tak jak lubi najbardziej.

Legowisko do drapania  może być jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki dołączonej kocimiętce, której zapach pobudza wiele kotów. W ten sposób kocie legowisko na dłużej pozostanie interesujące dla Twojego futrzaka. Dzięki estetycznej konstrukcji z liliową krawędzią i kocim designem, drapak świetnie prezentuje się w salonie.

Przestronny mebel do drapania dla kotów.Idealne do codziennej pielęgnacji pazurów: duża powierzchnia do drapania wykonana z litej tektury falistej zachęca do regularnego ostrzenia pazurów.Legowisko do drapania 2 w 1: Drapak i powierzchnia do leżenia w jednym, tektura tworzy wklęsłe zagłębienie do rozkosznego zwijania się w kłębek i relaksowania.Kocimiętka w zestawie: pobudzający zapach, może działać stymulująco, ułatwia przyzwyczajanie i sprawia, że drapak pozostaje atrakcyjny przez długi czas.Zabawny design: ładna, liliowa krawędź z kocim motywem, wizualnie podkreśla prostą, funkcjonalną tekturową powierzchnię do drapania.

Kolor: liliowy / brązowy.
Materiał: tektura falista, karton.
Wymiary: Ø 45 x wys. 10 cm.