Bult Skóra z dorsza 50g

Bult Skóra z dorsza 50g

Przeznaczenie: z rybą

Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt.
MOL-17759
17.21 PLN 16.69 PLN
Wysyłamy w 24-48h
Najniższa cena z 30 dni:
16.69 PLN

Bult Skóra z dorsza dla psa.

-Skóra z dorsza to naturalny gryzak dla psów

-Świetnie sprawdza się jako nagroda w treningu oraz element zabaw węchowych.

-Produkt polski

-Wspiera zdrowe zęby i lśniącą sierść

-Dla średnich i dużych psów

Ryba dla psa – smaczna i zdrowa

Naturalny gryzak ze skóry dorsza od marki BULT to przekąska o wielu zaletach. Niska zawartość tłuszczu sprawia, że można ją podawać psom, które mają problemy z nadwagą. Skóra z dorsza jest źródłem cennych kwasów omega 3, które pozytywnie wpływają na pracę mózgu, serca oraz na wzrok. To istotny element uzupełniający dietę, w której na co dzień stosunek kwasów omega 6 do omega 3 jest niekorzystny.

Skóra z dorsza marki BULT to doskonały przysmak dla psów z alergią pokarmową na drób i inne rodzaje mięsa. Intensywny zapach ryby kusi nawet najbardziej wymagające czworonogi. Ten lekkostrawny gryzak może być podawany codziennie psom wszystkich ras. Łatwo przyswajalne białko i kwasy Omega 3 są najlepszym rozwiązanie dla psów alergików i tych, które znajdują się na rekonwalescencji. Wpływają na wzmocnienie apetytu.

Produkt należy podawać pod nadzorem. Pies powinien mieć zapewniony stały dostęp do świeżej i czystej wody. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Skład: skóra z dorsza

Dawkowanie: Podawaj między posiłkami. Należy zapewnić psu stały dostęp do wody pitnej.

Podmiot odpowiedzialny

GRUPA Bult Sp. z o.o.

Dębowiec 1
63-720 Koźmin Wielkopolski 46091985

Kontakt

E-mail: bok|bult.dog| |bok|bult.dog