Pess Flea-Kil obroża owadobójcza dla dużych psów i kotów

Pess Flea-Kil obroża owadobójcza dla dużych psów i kotów

Przeznaczenie: obroże

Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt. 35cm
VAT016216
7.87 PLN
Wysyłamy w 24h
1szt. 60cm
VAT016217
8.35 PLN
Wysyłamy w 24h
1szt. 70cm
VAT016218
8.79 PLN
Wysyłamy w 24h

Obroża FLEA-KIL to obroża owadobójcza dla dużych ras psów i kotów. Przeznaczona jest do ochrony przed owadami (szczególnie pchłami) znajdującymi się na zwierzęciu oraz w jego bliskim otoczeniu. Substancja aktywna (geraniol) działa stale i niezmiennie od momentu założenia obroży na szyję zwierzaka, chroniąc przed pasożytami.
Wyniki badań obroży FLEA-KIL, przeprowadzonych i potwierdzonych przy rejestracji produktu, pokazały bardzo wysoką skuteczność jej działania. Skuteczność biobójcza obroży osiągana jest w 100% już po 20 minutach od momentu jej założenia na szyję zwierzaka i utrzymuje się na 100% poziomie przez okres 90 dni ciągłego stosowania obroży.
Produkt owadobójczy przeciw pasożytom dla psów i kotów uwalnia substancję czynną: geraniol w sposób ciągły, dozując możliwie najbezpieczniej odpowiednią dawkę substancji owadobójczej. Zapewnia to działanie biobójcze przez cały czas stosowania.
Nasza obroża owadobójcza działa już po 20 minutach od pierwszego założenia. Jest całkowicie skuteczna oraz bezpieczna dla twojego zwierzaka chroniąc go przed pasożytami.

Obroża FLEA-KIL jest całkowicie odporna na działanie wilgoci, jej zmoczenie nie zmniejsza skuteczności działania. Podczas kontaktu z wodą nie traci swoich właściwości a substancja w niej zawarta działa w sposób ciągły z taką samą siłą. Możesz mieć pewność ze Twój przyjaciel odetchnie z ulgą.

Przeznaczenie

Obroża przeznaczona jest do ochrony przed pchłami znajdującymi się w otoczeniu zwierzęcia, okazjonalnie pojawiających się na zwierzęciu i mogących powodować jego dyskomfort.

Jest odporna na działanie wilgoci – zmoczenie nie zmniejsza skuteczności.

Uwaga! Nie zakładać obroży młodym zwierzętom (do 3 miesiąca życia), zwierzętom chorym, osłabionym i w trakcie rekonwalescencji. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Chronić przed dziećmi.

Produkt biobójczy.

Charakterystyka produktu

Czas działania Efekt biobójczy uzyskuje się po 20 min. od założenia obroży, skuteczność produktu utrzymuje się do 90 dni ciągłego jej stosowania.
Trwałość
w opakowaniu
3 lata
Substancja czynna 11g/100g (3,08g na obrożę) Geraniol
Długość/kolor 75 cm/grafitowy