Duvo+ Torebka na przysmaki 7x14x14cm

Duvo+ Torebka na przysmaki 7x14x14cm

Przeznaczenie: na przysmaki

Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt. ciemnoszara
VAT018268
21.91 PLN
Wysyłamy w 24h
1szt. jasnoszara
VAT018267
21.91 PLN
Wysyłamy w 24h

Wygodna saszetka umożliwiająca zabranie ulubionych smakołyków Twojego psa na spacer lub szkolenia. Torebka została uszyta z wodoodpornego materiału nylonowego, który nie tylko nie przepuszcza wody, ale również jest łatwy do czyszczenia. Doraźnie może być szybko wyczyszczony wilgotną ściereczką. W razie potrzeby saszetkę umyjesz pod bieżącą wodą.

Oprócz kieszeni przeznaczonej na przysmaki, torebka ma boczną. mniejszą kieszonkę przystosowaną do służenia jako dyspenser woreczków na psie odchody. Kieszonka jest zapinana na suwak, posiada także specjalny otwór umożliwiający wyjmowanie woreczków bez konieczności odpinania zamka.

Torebka na przysmaki została wyposażona w sznurek pozwalający na ściągnięcie górnego otworu tak, by znajdujące się wewnątrz smakołyki nie wysypały. Jeśli nie wyjmujesz smaczków z torebki, zaciśniesz sznurek. Szybko otworzysz saszetkę przesuwając blokadę na znajdującą się na sznurku, jeśli zechcesz sięgnąć po przysmaki, aby nagrodzić pupila.

Zalety:
-Saszetka na przysmaki - wygodny sposób na zabranie smakołyków dla psa na spacer bez brudzenia kieszeni kurtki, czy bluzy
-Wykonana z wodoodpornego nylonu, który ochroni smakołyki przed przemoczeniem w przypadku deszczu
-Posiada klips umożliwiający przypięcie do paska, by nie zajmowała rąk w czasie spaceru
-Kieszonka pozwalająca schować torebki na psie odchody
-Zapięcie chroniące zawartość przed wypadnięciem