Catit Pixi Fountain fontanna automatyczna dla kota 2,5L

Catit Pixi Fountain fontanna automatyczna dla kota 2,5L

Przeznaczenie: automatyczne

Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt. miętowo-zielona
CH-7186
193.29 PLN 189.42 PLN
Wysyłamy od 1 do 3 dni
1szt. stal nierdzewna
CH-37209
234.88 PLN 230.19 PLN
Wysyłamy od 1 do 3 dni

Poidełko dla kota – fontanna wodna Catit Pixi zachęca koty do picia świeżej wody w ciągu dnia. Woda z poidła jest zawsze czysta i smaczna. Jest to zasługa filtrów, które na bieżąco oczyszczają wodę z zanieczyszczeń i pochłaniają ewentualne zapachu. Woda z poidła jest smaczniejsza niż z miski, głównie dzięki temu, że wszelkie włoski czy drobinki jedzenia zostają od razu wyeliminowane z zasięgu kociego pyszczka przez filtr.

Fontanna jest dla kota interesującym obiektem i picie z niej wody jest dla niego o wiele bardziej mobilizujące niż z klasycznej miski. Dzięki temu jesteśmy jako opiekunowie pewni, że kot będzie odpowiednio nawodniony, co przekłada się bezpośrednio na pracę nerek.

Dodatkowo wąsy i nosek, zamieszczone na miseczce, umożliwiają kontrolowanie poziomu wody w zbiorniku, a pompa wewnątrz urządzenia charakteryzuje się cichą pracą,

Producent zaleca czyszczenie raz w tygodniu. Do mycia zbiornika zaleca się używanie łagodnych środków myjących. Resztki detergentu należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą. Filtr wymienia się w zależności od intensywności użytkowania, jednak przyjmuje się, że jest to ok 3 lub 4 tygodnie.

3-poziomowa filtracja:

1) Bawełniana siatka odfiltrowuje zanieczyszczenia,

2) Węgiel aktywny usuwa zapachy i zanieczyszczenia,

3) Żywica jonowymienna zmiękcza wodę z kranu.

Wymiary: 22x22x19,5cm

Pojemność: 2l