Inter Zoo Tommy + Drewno Klatka dla myszki 78x48x33cm

Inter Zoo Tommy + Drewno Klatka dla myszki 78x48x33cm
Wariant
Kod
Cena
Dostępność
Ilość
1szt.
G155W
177.10 PLN
Produkt niedostępny
Powiadom

Jeśli zdecydujemy się na posiadanie zwierzątka domowego, to musimy pamiętać, że powinniśmy mu zapewnić właściwe warunki do życia. Jeśli zatem zdecydowaliśmy się na myszkę lub innego małego gryzonia, to wśród pierwszych zakupów powinna znaleźć się klatka. Spójrzmy zatem na klatkę o nazwie Tommy.

W standardzie dostaniemy model z malowanym proszkowo drutem, jeśli jednak będziemy chcieli wybrać wersję ocynkowaną, to kosztuje ona niewiele więcej. W każdym natomiast wariancie powłoka siatki jest ocynkowana galwaniczne, co zapewni trwałość, a przy tym bezpieczeństwo - mysz nie będzie obgryzała farby, co czasem się zdarza przy tańszych klatkach. Na wyposażeniu znajdziemy też drewnianą pochylnię oraz również drewniany podest, zapewniając pierwsze elementy do ćwiczeń i rozrywki dla gryzonia - we własnym zakresie możemy oczywiście dodać kolejne elementy.

Wymiary: 78x48x33

Uwaga: Kolory klatki na zdjęciu są przykładowe. Klatki na stanie magazynowym mogą się różnić kolorystycznie od fotografii głównej. Preferowany kolor prosimy wpisać w uwagach do zamówienia